No, už teda půjdu

26. dubna 2011 v 17:37 |  Deníček
Ano, už půjdu....

Zítra nejdu do školy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No teda, jdu, ale jen na 7 na TV a pak huráááá. Jdu na DDM na soutěž. Ze začátku tady bude nějaké zasedání, já u něj budu a pak o něm napíšu článek. Pokud tady bude na noťasech volno, tak sem vlezu. Však co, nafotím, poupravuju a pak pomohu s přípravami na Den Země (akce). Asi za 10 minut půjdu. Jsem se rozhodla, že udělám nové noviny. Městské. Ale budu to dělat jen v kroužku... Doma Corel nemám ale stáhnu si jej. Dneska si ještě dokreslím včelu (stavba těla) a přeložím něco do AJ (pokud se mi ta AJ bude chtít). První jsem chtěla, že to přeložím v kroužku přes Google, ale pak jsem si uvědomila, že NEMUSÍM. Ale tu včelu si udělám.... To si zase nakreslím na A5 a popíšu fixem.
Ještě si vytisknu ze Zemáku 2 stránky na opsání. No nejsou to celé 2 stránky, ale 1 a kousek. A to mi kámoška říkala, že toho není moc a že to stihnu za 10 minut. No nakonec jsem na to zapoměla :D a pak jsem se jí alespoň zeptala, a tolik místa jsem si vynechala. No a teď jsem si vytiskla i to, co budeme psát příště. Takže celkem 3 strany ze Zemáku. No nic, budu končit, ale doma se už nestavím na noťas, protože si chci udělat ten příroďák. No a pak dopíšu ten Zemák. Něco mi říká, že budu psát a překládat (nakonec ANO) asi tak do 1900 - 2000. NO, to se teda těším. Zítra si s sebou vezmu do kabelky jen důležité.... S sebou i tašku s pitím (velké 1,5 l), přezůvkami a něčím... Jo, blokem na čmárání např. poznámek, textů atd.... Uýž jsem si půjčila podložku...
PA
Terez_*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 26. dubna 2011 v 17:45 | Reagovat

Zvu ke čtení romantické osmidílné e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou a proč se jí ve snu zjevil jednorožec.
Ještě měsíc bude první kniha na blogu, pak ji autorka smaže, protože vychází knižně. Sekunda a tercie zatím na blogu zůstanou. Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39.

2 Terez_* Terez_* | Web | 26. dubna 2011 v 18:15 | Reagovat

[1]: Ok, ale příště do REKLAM. a SORRY, ale nejsem na takové čtení

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama